Menu

Holdets stab

Spillerliste

ingen img
Abdeirahman (Abudi) Khazar
ingen img
Abdelrahman Khlife
ingen img
Abdulahi Abdirashid Omar
ingen img
Ahmed Abdi Ahmed
ingen img
Aslan Bulkaz
ingen img
Bilal Hussein Mohamed Burhan
ingen img
Fares Hamwi
ingen img
Furaha Joyce
ingen img
Hadi Saad Aziz
ingen img
Heydar Mohamed
ingen img
Hussein Faisel
ingen img
Imran Omar
ingen img
Jafar Salem
ingen img
Karim Taleb
ingen img
Khalid Yahye
ingen img
Lugman Husien
ingen img
Mohamad Mohamad
ingen img
Mohammad Taleb
ingen img
Mohammed Al-Salem
ingen img
Oskar Karbawski
ingen img
Ousama Doudar
ingen img
Ridha Al-Rabbiey
ingen img
Sade Diini Belel
profil
Sajed Moustafa
ingen img
Thien Hung Le
ingen img
Yasin Mosiri
ingen img
Youssef El-Banna
ingen img
Yussuf Amay
ingen img
Yussuf Mustafa
ingen img
Zakaria Hassan Mohamed
ingen img
Zakariye Abdi Hirsi

KampprogramU11 drenge (2006) 8M C (begyndere), forår 2017 • Pulje 2

April 2017

B 1909
Spillet
Hjemme
Kunststofbanen B 1909

Vindinge BK (1)

Fraugde G & IF
Spillet
Ude
Kunststofbanen B 1909

B 1909

B 1909
Spillet
Hjemme
Kunststofbanen B 1909

Kerteminde/KR70

B 1909
Spillet
Hjemme
Kunststofbanen B 1909

Herrested - Ørbæk BK

B 1909
Spillet
Hjemme
Kerteminde Stadion

Kerteminde/KR70

Dalby IF
Spillet
Ude
Kerteminde Stadion

B 1909

B 1909
Spillet
Hjemme
Kerteminde Stadion

Fraugde G & IF

B 1909
Spillet
Hjemme
Kerteminde Stadion

Langeskov IF

B 1909
29. apr
Kl. 13.00
Hjemme
OKSON-Park

Vindinge BK (1)

Fjordager IF
29. apr
Kl. 13.30
Ude
OKSON-Park

B 1909

B 1909
29. apr
Kl. 14.00
Hjemme
OKSON-Park

OKS

B 1909
29. apr
Kl. 14.30
Hjemme
OKSON-Park

Dalby IF
Juni 2017

B 1909
10. jun
Kl. 11.00
Hjemme
Dalby Sportsplads

Herrested - Ørbæk BK

Dalby IF
10. jun
Kl. 11.30
Ude
Dalby Sportsplads

B 1909

B 1909
10. jun
Kl. 12.00
Hjemme
Dalby Sportsplads

Fraugde G & IF

B 1909
10. jun
Kl. 12.30
Hjemme
Dalby Sportsplads

SUB Ullerslev

B 1909
18. jun
Kl. 10.00
Hjemme
Fraugde Stadion

Kerteminde/KR70

OKS
18. jun
Kl. 10.30
Ude
Fraugde Stadion

B 1909

B 1909
18. jun
Kl. 11.00
Hjemme
Fraugde Stadion

Fraugde G & IF

B 1909
18. jun
Kl. 11.30
Hjemme
Fraugde Stadion

Langeskov IF

KampprogramU10 drenge (2007) 5M B (let øvede), forår 2017 • Pulje 3

April 2017

B.1909
Spillet
Hjemme
B.1909s anlæg

Morud IF

B.1909
Spillet
Hjemme
B.1909s anlæg

KFUM.s BK (1)

Sanderum BK
Spillet
Ude
B.1909s anlæg

B.1909

B.1909
Spillet
Hjemme
KFUM-parken

KFUM.s BK (1)

B.1909
Spillet
Hjemme
KFUM-parken

B1913

Marienlyst
Spillet
Ude
KFUM-parken

B.1909

B.1909
29. apr
Kl. 10.00
Hjemme
Korup Kultur- & Idrætscenter

Sanderum BK

B.1909
29. apr
Kl. 10.45
Hjemme
Korup Kultur- & Idrætscenter

Allesø GF

Korup IF
29. apr
Kl. 11.30
Ude
Korup Kultur- & Idrætscenter

B.1909
Juni 2017

B.1909
11. jun
Kl. 10.00
Hjemme
Campus Road

B1913

Allesø GF
11. jun
Kl. 10.45
Ude
Campus Road

B.1909

B.1909
11. jun
Kl. 11.30
Hjemme
Campus Road

Morud IF

B.1909
17. jun
Kl. 10.00
Hjemme
B.1909s anlæg

Morud IF

B.1909
17. jun
Kl. 10.45
Hjemme
B.1909s anlæg

Marienlyst

Korup IF
17. jun
Kl. 11.30
Ude
B.1909s anlæg

B.1909

KampprogramU10 drenge 5M C. + stævner 29/4, 10/6 og 17/6. • Pulje 5

April 2017

OB
Spillet
Ude
OB-Ådalen

B 1909

B 1909
Spillet
Hjemme
OB-Ådalen

Dalum IF

B 1909
Spillet
Hjemme
OB-Ådalen

Marienlyst (3)

B 1909
Spillet
Hjemme
OB-Ådalen

Sanderum BK

B 1909
Spillet
Hjemme
Kunststofbanen B 1909

Sanderum BK

Tarup/Paarup IF
Spillet
Ude
Kunststofbanen B 1909

B 1909

B 1909
Spillet
Hjemme
Kunststofbanen B 1909

OKS/Rolfsted IF

B 1909
Spillet
Hjemme
Kunststofbanen B 1909

BBB